Cumartesi , 7 Aralık 2019
Zuckerberg’e sorulan ilginç soru herkesi şaşırttı

Zuckerberg’e sorulan ilginç soru herkesi şaşırttı

Facebook’un kurucusu Zuckerberg’e yöneltilen ilginç bir soru herkesi şaşırttı ! Zuckerberg’e kertenkele olup olmadığı soruldu !

Facebook kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg ilk kez bir soru cevap etkinliğine katıldı. Facebook üzerinden canlı yayınlanan etkinlik sırasında onbinlerce Facebook kullanıcısı Zuckerberg’e sorularını yönetti.
Mark Zuckerberg Uzaydan Gelen Bir Kertenkele Mi?

Facebook, internet dünyası, yeni teknolojiler ve hatta kişisel hayata dair soruların sorulduğu etkinlikte Mark Zuckerberg tarafından önemli açıklamalar yapıldı. Soruların arasında biri vardı ki neredeyse diğer tüm soruları gölgede bıraktı. Kullanıcılardan biri Facebook CEO’suna “gizli bir kertenkele olduğunuz yönündeki iddialar doğru mu?” şeklinde bir soru yöneltti.

Dünyayı Reptilian Irkı Mı Yönetiyor?

Bu soru ilk bakışta anlamsız görülebilir çünkü bir komplo teorisine dayanıyor. Soruyu anlayabilmek için “uzaydan gelen gizli kertenkeleler” hakkında biraz bilgi paylaşmak istiyorum. Bu iddia dünyayı yöneten ve dünyaya damga vuran kişilerin dünya dışından gelen insan görünümlü sürüngenler olduğu düşüncesine dayanıyor. Teoriyi ortaya atan ise David Icke. İngiliz yazar ve teorisyene göre dünyayı Reptilian ırkı yönetiyor. Bu ırkın mensupları ise insan görünümleriyle aramızda dolaşıyor ancak en önemli görevlerde onlar bulunuyor. Konu ilginizi çektiyse David Icke ve Reptilian anahtar kelimelerini kullanarak internette birçok içerik bulmanız mümkün.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*