Pazar , 8 Aralık 2019
ZTE Blade V7 ile satış rekorları kırmak istiyor

ZTE Blade V7 ile satış rekorları kırmak istiyor

ZTE tarafından tasarımı oldukça şık yepyeni bir akıllı telefon geliyor ! ZTE, Blade V7 akıllı telefonu ile fark yaratmak istiyor !

Çinli şirket ZTE, yeni telefonu Blade V7 hakkında henüz konuşmak istemiyor fakat MWC 2016 için hazırlanan bir web sitesinde cihazın hem özellikleri hem de görsellerine şimdiden erişilebiliyor.

Cihaz -tasarım anlamında-, ilk bakıldığında biraz iPhone’dan biraz da HTC’den parçalar alınıp bir araya getirilmiş bir telefon izlenimi uyandırıyor. Genel hatlarıyla tasarımın HTC’den, Home tuşu ve cihazın alt kısmında yer alan mazgalların da iPhone modellerinden alınmış gibi olması, ZTE mühendislerinin (yaratıcılık anlamında) pek de iyi bir dönem geçirmediğini gösteriyor.

Cihazın özelliklerine baktığımızda ‘ortalama’ diyebileceğimiz bileşenler bulunuyor. 5.2 inç büyüklüğünde ve 1080p çözünürlüğünde ekranı bulunan cihazda, 13/5 MP çözünürlüklerinde arka ve ön kamera bulunuyor. 1.3GHz hızında çalışan 8 çekirdekli MediaTek işlemcinin yer aldığı model, 2 GB RAM ve microSD kart destekli 16 GB dahili hafızaya sahip. 2500mAh gücünde bataryası bulunan cihaz, Android M işletim sistemiyle çalışıyor.

ZTE, muhtemelen Blade V7’yi ortaya çıkarmak için daha resmi bir duyuruyu bekliyor, fakat görüldüğü üzere cihazla ilgili hemen hemen her bilgiye sahibiz. Çıkış tarihi henüz netlik kazanmasa da cihazın 400 doların altında bir fiyata sahip olacağı söyleniyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*