Cumartesi , 19 Ekim 2019
Youtube Videolarından Para Kazanma

Youtube Videolarından Para Kazanma

Merhaba teknooloji.net okurları

Bugün sizlere youtube ye eklediğiniz videolardan nasıl para kazanılacağını aktaracağım. Son 2 senedir sizlerde youtube de video izlerken sizlerinden karşınıza çıkmıştır sanırım. Bir çok videoyu izlerken birden videonun altına bir reklam çıkmaktadır, bazen ise videoya başlamadan önce bir videoyu izledikten sonra video başlamaktadır. Bu karşımıza çıkan reklam videoyu yükleyen kişi tarafından koyulmuş reklamlardandır.  Aşağıdaki video yu izledikten sonra sizlerde artık videolarınıza reklam ekleye bilir ve sizlerde youtube videolarından bundan sonra para kazana şansına sahip olabilirsiniz.

Burada nasıl para kazanmayı aktif edeceğiniz ve küçük ayarlardan bahsettim. Başvuru yaptıktan sonra Gmail adresinize olumlu veya olumsuz bir mail geliyor para kazanma ile ilgili tabi bu mail 2 – 3 günü bulabilir yalnız başvururken telif hakkı ihlali olmamasına dikkat edin aksi taktirde Youtube için Adsense alamazsınız.

Bu video Türkiye İçin aktif edenler için çekilmiş yeni video’dur eski videomuz Türkiye için Adsense açılmadığı zaman almak isteyenler için bir alt video’da verilmiştir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*