Cumartesi , 19 Ekim 2019
Yeni Motorola 16 MP kamerayla geliyor!

Yeni Motorola 16 MP kamerayla geliyor!

Bir sonraki başka bir deyişle üçüncü nesil Motorola Moto X akıllı telefon hakkındaki söylentiler devam ediyor. Sızan son bilgilere göre akıllı telefonun yeni modeli Clear Pixel teknolojili 16 MP çözünürlük değeri sunan kamera içerecek.

Selfie çekimleri ve görüntülü müzakereler için işlevsel olan ön kamera ise 5 MP çözünürlük değeri sunacak. İkinci nesil Moto X’te 13 MP ana kamera ve 2 MP ön kamera bulunmaktaydı.

Akıllı telefonda bu arada OIS / Optik İmaj Stabilizasyonu teknolojisi de bulunacak, bu sayede video çekimlerinde titreşimler ehemmiyetli ölçüde dengelenebilecek. Son zamanların olmazsa olmazı ağır çekim de hazır. Bu mod 1080p çözünürlükte saniyede 120 kare kayıt yapabiliyor. Çözünürlük 720p’ye çekildiğinde ise saniyede 240 kare içeren videolar kaydedilebiliyor.

Sızan bilgiler Motorola tarafından doğrulanmış veyahut tekzip etmiş değil, bu yüzden resmi ilan gerçekleştirilene dek beklememiz gerekecek. Ancak bu özelliklerin yeni Motorola Moto X’de bulunması şaşırtıcı olmayacaktır.Motorola gerçekten iyi şeyler yapıyor.

1

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*