Çarşamba , 20 Kasım 2019
Yeni Assasins Creed oyunu sonunda çıktı !

Yeni Assasins Creed oyunu sonunda çıktı !

Mobil platform için yepyeni bir Assasins Creed serisi oyunu çıkmış durumda. Oyun dünyanın her yerinden artık indirilebilir !

Yaklaşık 1.5 yıl önce duyurusu yapılan mobil oyun Assassin’s Creed Identity, bugünden itibaren dünya genelinde indirilebilir duruma geldi.
Ubisoft, 2014 yılı içerisinde Assassin’s Creed’in bir mobil oyun versiyonunun geleceğini açıklamıştı. Aradan geçen 1.5 yıllık bir süreden sonra Ubisoft, sonunda Assassin’s Creed Identity’nin iOS platformu için tüm dünyada indirilebilir durumda olduğunu açıkladı.

Oyunun duyurusu da oldukça ilginç oldu. Touch Arcade, oyunun geçtiğimiz ay App Store’dan ilginç bir şekilde kaybolduğunu açıklamıştı. Daha sonra ise Ubisoft 25 Şubat tarihinde (yani bugün) oyunun dünya genelinde yayımlanacağını açıklamıştı, söyledikleri gibi de oldu.

Ubisoft’un birkaç yıl önceki duyurusunda oyunun hem iOS hem de Android için mevcut olacağını belirtmişti, fakat şu an yalnızca iOS cihazlar oyuna ulaşabiliyorlar. Android için de ne zaman geleceği konusunda herhangi bir bilgilendirme bulunmuyor. Fakat elbette bu yıl içerisinde -muhtemelen yılın ilk yarısına kadar- oyun Android için de gelecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*