Pazartesi , 21 Ocak 2019
Xperia XZ2 Modeli İçin Android Güncellemesi Çıktı

Xperia XZ2 Modeli İçin Android Güncellemesi Çıktı

Sony Xperia serisinden XZ2 modeli için Android güncellemesini sundu. Bu güncelleme telefonun daha güvenli ve kullanışlı bir hale gelmesini sağlıyor.

Sony, şubat ayında Mobil Dünya Kongresi’nde duyurusunu gerçekleştirdiği amiral gemi telefonlar Xperia XZ2 ve XZ2 Compact mayıs ayı güncellemesine kavuştu. Telefonlar henüz ülkemize giriş yapmazken, fiyat noktasında neler sunacağı merak konusu.

Xperia XZ2 ve Xperia XZ2 Compact için dağıtıma sunulan mayıs ayı güncellemesi OTA üzerinden kullanıcılarla buluşuyor. 51.1.A.4.173 yapı numarasına sahip olan güncelleme, Google ve Sony’nin işletim sistemine dahil ettiği en son güvenlik düzeltmelerini içeriyor. Çeşitli arayüz geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri de yine güncelleme kapsamında yer alıyor.

Son olarak Xperia XZ2 ve Xperia XZ2 Compact’ın Avrupa fiyatlarına değinelim. Xperia XZ2 için 799 €, Xperia XZ2 Compact içinse 599 € fiyat açıklandı. Ürünler Avrupa’ya bu fiyatlardan gelecek. Türkiye’ye de yine aynı fiyatlardan, elbette kur farkı ile girecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*