Salı , 19 Kasım 2019
Xperia XZ Premium İle İlgili Testler Yüzleri Güldürüyor

Xperia XZ Premium İle İlgili Testler Yüzleri Güldürüyor

Xperia XZ Premium akıllı telefonu ile ilgili yapılan testler yüzleri güldürüyor diyebiliriz. Çünkü telefon testlerde çok iyi bir performans ortaya koydu.

GeekBench 4 ile gerçekleştirilen çoklu çekirdek testinden 5837 puan elde eden XZ Premium, Galaxy S8 ikilisinin gerisinde kalırken, Huawei P10 ve iPhone 7 Plus gibi iddialı akıllı telefonları geride bırakmayı başarıyor.

GeekBench 4 ile gerçekleştirilen tek çekirdek testinde ise 1943 puan elde eden cihaz bu kez Galaxy S8 Plus ve Huawei P10 Plus’ı geride bırakırken, Galaxy S8 ve iPhone 7 Plus’ın karşısında yenik düşüyor.

Basemark OS II testinde ise 4127 puan alan Xperia XZ Premium, zirveye yerleşerek Huawei P10 Plus ve Galaxy S8 gibi rakiplerini geride bırakıyor.

Basemark X testinde 38507 puan elde ederek üçüncü sıraya yerleşen cihaz, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın gerisinde kalıyor.

Xperia XZ Premium ile Sony, akıllı telefon alanında istediği noktalara yükselmek istiyor. Performans sonuçları da bu konuda iyimser olunabileceğini gözler önüne seriyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*