Pazartesi , 21 Ocak 2019
Xperia Ear Duo Çıkış Tarihi Netlik Kazandı

Xperia Ear Duo Çıkış Tarihi Netlik Kazandı

Sony Xperia Ear Duo kulaklıklarının çıkış tarihi belli oldu. Sony, konu hakkında bir duyuru yaptı.

Sony’nin geçtiğimiz şubat ayında tanıttığı Xperia Ear Duo kulaklığının çıkış tarihi sonunda duyuruldu. Yapılan duyuruya göre Sony Xperia Ear Duo, 25 Mayıs’ta tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Piyasaya sunulacak olan Xperia Ear Duo, yapay zekayı kulaklara getiriyor. AirPods’a rakip olarak geliştirilen kulaklık çift dinleme teknolojisiyle karşımıza çıkacak. Kulaklıkla müzik dinleme deneyimini kökten değiştirmeyi amaçlayan bu teknoloji çevresel sesi de duymanız gerektiğinde işitmenizi sağlayabilmekte.

Böylelikle eş zamanlı olarak müzik dinleyip bildirimleri alırken sizinle konuşan kişileri de dinleyebiliyor olacaksınız. Henüz bu sistem nasıl işleyecek bilmiyoruz ancak çıkışıyla beraber beraberinde getirecek olan artıları ve eksileri hep beraber görmüş olacağız.

Şimdilik gelişmiş bir müzik deneyimi vadeden kulaklık, Google Asistan desteğine de sahip olacağı doğrulandı. IPX2 sertifikası sayesinde kulaklık su sıçramalarına karşı da dayanıklı. Dört farklı mikrofonu bulunan cihazda gelen çağrıları kafa sallayarak kabul edip reddetmek de mümkün hale gelecek. Böylece kullanıcılar farklı bir kullanım deneyimi elde edecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*