Pazartesi , 17 Haziran 2019
Xiaomi Pocophone F1 Hakkında Yeni Bir Sır Paylaştı!

Xiaomi Pocophone F1 Hakkında Yeni Bir Sır Paylaştı!

Son yılların en çok dikkat çeken akıllı telefon üreticisi konumundaki Xiaomi, yeni Pocophone F1 akıllı telefonuyla nabız yoklayacak. Ünlü şirket telefon hakkında yeni bazı bilgilere yer verdi.

Akıllı telefon fiyatları, yüksek seyreden dolar kuru nedeniyle aldı başını gitti. Hal böyle olunca fiyat performans odaklı özellikle de Çin menşeli tepe modellere bir yönelme başladı. Neden yönelme olmasın ki? 7-8 bin TL fiyatların konuşulduğu bir dönemde 3-4 bin TL bandında iyi özelliklerle donatılmış bir amiral gemi satın almak mümkün. Ülkemizdeki fiyat / performans odaklı telefonlar arasına çok yakında Pocophone F1 de dahil olacak. Xiaomi’nin bazı ülkelerde satışa sunduğu telefonun en geç 5-7 hafta arasında hem resmi hem de paralel ithalat yoluyla giriş yapacağını öngörüyoruz.

Xiaomi birkaç hafta önce PocophoneF1’in duyurusunu gerçekleştirirken bazı önemli özellikleri açıklamadı. Bakıldığı zaman iki önemli bu detay hakkında neden bilgi verilmediğini anlamak güç. İlk olarak telefon su sıçramalarına karşı dayanıklı bir kasa yapısına sahip. IP sertifikası olmasa da, bu detayın özellikle yağmurlu havalarda ya da diğer olası sıçramalar karşısında işe yarayacaktır. Bakalım önümüzdeki süreçte konu ile ilgili ne gibi gelişmeler yaşanacak?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*