Perşembe , 23 Mayıs 2019
Xiaomi Akıllı Scooter Cihazını Resmen Satışa Çıkardı

Xiaomi Akıllı Scooter Cihazını Resmen Satışa Çıkardı

Son yılların en fazla yükseliş gösteren teknoloji şirketlerinden biri olan Xiaomi, yeni akıllı scooterını satışa çıkarıyor.

Xiaomi CEO’su Lei Jun tarafından söylenen “dünyanın en büyüğü olacağız” açıklaması üzerinden 2 yıl geçti ve Çinli şirket emin adımlarla bu yolda ilerliyor. Bir mobil üretici olmak yerine birçok ürün ile insanların karşısına çıkmayı seven Xiaomi’nin kendi ekosistemini kurmaya çalıştığını görüyoruz.

Sabah kahvenizi Xiaomi Kettle ile yapmanız mümkün, kahvaltı yaparken izlediğiniz televizyon Xiaomi olabilir, iş yerinde kullandığınız bilgisayar Xiaomi olabilir, akşam eve geldiğinizde yemek yaptığınız tencere, seyahate çıktığınızda sırt çantanız, hatta bavulunuz bile Xiaomi olabilir ve işe giderken araba yerine tercih ettiğiniz elektrikli scooter bile Xiaomi olabilir.

Tabi ki cep telefonunuzun Xiaomi olduğundan eminiz bu sırada. Bu anlattıklarımızın hepsi bugün mümkün ve Çinli üretici büyük bir marka algısı oluşturuyor. Bugün de özellikle Avrupa pazarında sıkça kullanılan elektrikli scooterların yeni nesli Xiaomi M365 Avrupa pazarında satışa sunuldu.

Bugün gelen bilgilere göre Xiaomi’nin 31 Mayıs tarihinde duyurduğu M365 scooterı 365 € fiyata satışa sunuldu. Cihazın ülkemize gelip gelmeyeceği konusunda şu an net bir bilgi bulunmuyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*