Pazartesi , 21 Ocak 2019
Xbox One X Rise of Tomb Raider’da Kendini Gösterdi

Xbox One X Rise of Tomb Raider’da Kendini Gösterdi

Xbon One X, çok güçlü bir oyun konsolu olduğunu bir kez daha gösterdi. Güçlü bir oyun olan Rise of Tomb Raider’da 4K’da 50 üzeri FPS verebiliyor.

Oyunların farklı platformlardaki grafiklerini ve performansını karşılaştıran Digital Foundry, Gamescom etkinliğinden geri döndü ve ilk iş, Square-Enix’in Rise of the Tomb Raider oyununu karşılaştırmak oldu. Gamescom’da Xbox One X’i deneyimleyen Digital Foundry, Rise of the Tomb Raider’ın Xbox One X sürümü ile PS4 Pro sürümünü karşılaştırdı.

Dünyanın en güçlü konsolu olan Xbox One X, Rise of the Tomb Raider performansı ile oyuncuları büyülüyor. Rise of the Tomb Raider’ın Xbox One X sürümünde dikkat çeken noktalar, PC’deki kaliteli dokuların yer alması ve PureHair (TressFX olarak da bilinir) teknolojisinin kullanılması oluyor.

Rise of the Tomb Raider, Xbox One X’te 51 ila 60 FPS arasında çalışıyor. 4K çözünürlüğündeki bir oyun için oldukça başarılı olan bu FPS değerinin yanında; dokulardaki pürüzsüzlükler, ekstra detaylar ve renk skalası oyunculara üst düzey bir deneyimi yaşatıyor.

Bu gidişle Xbox One X Sony için ciddi bir tehdit oluşturacak gibi gözüküyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*