Çarşamba , 18 Eylül 2019
Worlds Adrift İçin Yolun Sonu Gözüktü

Worlds Adrift İçin Yolun Sonu Gözüktü

Worlds Adrift oyununa dair yeni bir gelişme yaşandı. Oyunun Temmuz ayında kapanacağı ortaya çıktı.

2017’den bu yana erken erişim oyunu olarak Steam’de oynanan Worlds Adrift bilgisayar oyuncuları tarafından ‘karışık’ olarak değerlendirildi. MMO oyunu olarak dünyanın dört bir yanından oyuncular tarafından oynanan yapım ne yazık ki beklenen ilgiyi bir türlü göremedi. Yapım Steam’de satışlara kapatılırken yakında sunucularını da kapatacak.

3 yıl aradan sonra havlu atan Worlds Adrift dün gece Steam’de satışlara kapatıldı. Bossa Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan yapım çok oyunculu olarak oynanabiliyordu. Yayınlandığı günden bu yana bir türlü istenen seviyeye gelemeyen yapım bugün Eurogamer’ın haberi ile gündeme geldi.

Bugün Eurogamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Bossa Studios imzalı Worlds Adrift Temmuz ayında sunucularını kapatıyormuş. 29 Nisan’dan bu yana satın alınan oyun kopyalarını iade edilebileceğini ifade eden geliştirici ekip, satın alınan premium kozmetik ürünlerin ise Temmuz ayına kadar kullanabileceğinden söz ediliyor. Ancak daha sonra etkinliğini tamamen yitirecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*