Pazartesi , 18 Şubat 2019
WhatsApp Uygulamasına Etkileyici Yeni Özellikler Geliyor

WhatsApp Uygulamasına Etkileyici Yeni Özellikler Geliyor

Günümüzün en yaygın mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a, yeni etkileyici özellikler ekleniyor. Karanlık mod ve PIN koruma özellikleri dahil oluyor.

Facebook bünyesine geçtikten sonra kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik yeniliklere hız veren WhatsApp için iki özelliğin daha yolda olduğunu öğrendik. Geçtiğimiz gün grup görüntülü görüşme özelliğini tüm kullanıcılar için aktif eden Facebook bu defa WhatsApp karanlık mod ve PIN koruma özelliklerini uygulamaya getiriyor.

Konuya ilişkin açıklama WABetaInfo’nun Twitter hesabından geldi. Yeni özelliğin tüm kullanıcılara ne zaman sunulacağını şu an için bilmiyoruz, ancak çok yakında test kullanıcılar için dağıtıma sunulacağını düşünüyoruz.

Karanlık mod özelliğinin son dönemde popüler bir hale almaya başladığını söyleyebiliriz. Bazı arayüz ve uygulama geliştiricileri karanlık modu artık bir seçenek olarak sunuyor. Siyah tema özellikle AMOLED ekranlarda telefonun pil süresine ciddi bir katkı sunuyor. Öte yandan karanlık modun da telefonu özellikle gece bakanlar için oldukça yararlı olduğunu söyleyebiliriz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*