Perşembe , 7 Kasım 2019
Watch GT Modeline Yeni Bir Yazılım Güncellemesi Çıktı

Watch GT Modeline Yeni Bir Yazılım Güncellemesi Çıktı

Huawei tarafından sunulan akıllı saat Huawei Watch GT, yeni bir yazılım güncellemesiyle tanıştı.

Popüler akıllı saati ufak çaplı diyebileceğimiz yeni bir güncelleme alıyor. Yeni yazılım sadece 1.23 MB büyüklüğün ve yeni özelliklerden ziyade sistem istikrarı ve iyileştirilmiş kullanıcını deneyimine odaklanıyor. Dilerseniz akıllı telefonunuzda Huawei Health uygulaması üzerinden güncellemeyi kontrol edebilirsiniz.

Watch GT, klasik bir görünümde ve iki belirgin butona sahip. 1.39 inç büyüklüğünde 454×454 piksel çözünürlüklü AMOLED ekrana sahip olan akıllı saatte Huawei tarafından geliştirilen LightOS isimli bir platform kullanılıyor.

Akıllı saatte 316L paslanmaz çelik ve seramik çerçeve kullanılıyor. Bunun yanında deri kayışların da eşlik ettiği akıllı saat pil ömrüyle ise kullanıcılarını memnun ediyor. Akıllı güç tasarrufu sayesinde Watch GT iki hafta kullanım süresi sunuyor. Tabii bu modda ekran parlaklığı minimum seviyeye, işlemci ise çalışma frekans hızını düşüyor.

Saatin alt kısmında 6 LED kullanan bir optik kalp atış hızı sensörü bulunuyor. Bu sensörde kalp atış hızınızı okumada daha verimli olacak ve zaman içerisinde bunu daha iyi öğrenecek Truseen 3.0 teknolojisi yer alıyor.

Akıllı telefonunuz ve sizin tüm etkinliklerinizi takip edebilen saatte Cortex-M4 yonga seti güç veriyor. 5 metre su direnci sunan saatte ayrıca GPS, uyku ve adım takibi, Huawei’nin Sağlık Asistanı uygulaması unutulmamış.

Giyilebilir teknoloji çok hızlı bir şekilde olmasada yayılmaya devam ediyor. Bunda teknoloji markaları tarafından gösterilen ilgi ve alakanın da büyük rolü bulunuyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*