Pazartesi , 9 Aralık 2019
Vine’ın Mimarı Hofmann Yeni Fikrini Açıkladı

Vine’ın Mimarı Hofmann Yeni Fikrini Açıkladı

Sosyal medya devi Vine’ın kurucusu olan Dom Hofmann, Vine’dan daha gelişmiş ve daha teknolojik bir platform ortaya koymak istediğini açıkladı.

6 saniyelik videolar çekebildiğiniz Vine platformu, bu yılın başında kepenkleri indirmişti. Twitter’ın sahibi olduğu Vine sayesinde onlarca fenomen ortaya çıkmıştı. Sponsorlu reklamlar ile içerik üreticisine ciddi gelir sağlayan Vine’ın kapatılmasının ardından, fenomenler YouTube’a kaymıştı.

Vine’ın kurucusu ve CEO’su olan Dom Hofmann, bugün ilginç bir haber ile gündeme geldi. Dom Hofmann, Vine’ı küllerinden tekrardan canlandırmak için çalışmalarına başladığını açıkladı. Vine’dan daha gelişmiş bir platform oluşturmayı düşündüğünü belirten Dom Hofmann, yeni projesi hakkında detay vermedi.

Proje için şu aşamada tüm maddi kaynağı kendi cebinden ödeyecek olan Dom Hofmann, başka bir proje üzerinde çalıştığı için Vine benzeri projesini dış proje olarak nitelendiriyor. Vine benzeri bir platformun kısa sürede çıkması çok zor görünüyor. Proje büyük bir olasılıkla 2018 yılının son aylarına doğru aktifleştirilecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*