Pazar , 18 Ağustos 2019
Vin Diesel, Instagram Hesabından Hızlı ve Öfkeli 8’in Afişini Yayımladı

Vin Diesel, Instagram Hesabından Hızlı ve Öfkeli 8’in Afişini Yayımladı

Takipçilerinin merakla beklediği Hızlı ve Öfkeli 8’in afişi ve ne vakit vizyona gireceği belli oldu.

Film izlemek bir takım insanlar için yalnızca zaman öldürme aracı, bazıları içinse sahiden bağımlılıktır. Değişik tarzlarda izleyiciyle buluşan filmler, her vakit istenilen başarıyı yakalayamayarak sinema tarihinin karanlık tarihine gömülür. Ancak haberimize konu olan Hızlı ve Öfkeli, sinema tarihine ismini altın harflerle yazdırarak izleyicilerin gönlünde taht kurmayı muvaffak olan yapımlar arasında yerini almıştır.

Konuyu yakından izleyenlerin bileceği üzere, aksiyonun dibine vuran filmin son serisi gişe kazancının ne manaya geldiği tüm dünyaya ispat etmişti. Yayınlandığı tarihten iki ay sonra 1.5 milyar dolarlık kazanç elde eden Hızlı ve Hiddetli 7, paranın hakkını tüm izleyenlere vermişti. Son günlerde ise devam filminin ne zaman geleceği hakkındaki haberler ortalıkta dolaşıyor. Bu haberlere Instagram hesabından yayımladığı afişin görseliyle nokta koyan Vin Diesel, Hızlı ve Öfkeli 8’in 2017 yazında vizyona gireceğinin ilk sinyalini vermiş oldu.
1

Evvelki gişe kazancını ikiye katlaması beklenen filme Eva Mendes’in geri dönebileceği de söylentiler arasında bulunuyor. Filmin efsane oyuncularından Paul Walker’ı da saygıyla anarak haberimize son noktayı koyalım.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*