Salı , 5 Kasım 2019
ViewSonic’ten Android’li monitör (ve fazlası)

ViewSonic’ten Android’li monitör (ve fazlası)

Monitörlerin önemli ismi ViewSonic, Android’li monitörünü ve fazlasını Türkiye’ye sundu!

ViewSonic, hem bireysel hem de kurumsal kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarladığı 4 yeni ürününü Türkiye pazarına sundu. Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemiyle gelen akıllı monitör VSD241, tasarım profesyonellerinin ve fotoğrafçıların dostu olacak VP2772, kurumsal firmalara dokunmatik ve çoklu monitör uygulama çözümleri gibi şirket içi birçok alanda yüksek performans sunacak TD2740 ve geniş bir kullanım alanına sahip Citrix çözümü sunan SDA245 modelleri sektördeki standartları yükseltiyor.

Hepsi bir arada Android monitör: ViewSonic VSD241

Viewsonic’in Android işletim sistemine sahip, 24 inç optik 2 parmak dokunmatik ekranlı monitörü, hem gelişmiş özellikleriyle tablet işlevi görürken, hem de 1920x1080p Full HD IPS paneliyle monitör yeteneklerini sergiliyor. Google Play Store’dan indirmiş olduğunuz sayısız uygulamayı kullanırken, dilediğiniz zaman monitör olarak HDMI bağlantısı ile bilgisayarınızdan film izleyebilir, oyun oynayabilir veya internette gezinebilirsiniz.

Gücünü NVIDIA’nın dört çekirdekli Tegra 3 işlemcisinden alan VSD241, WiFi ve Bluetooth gibi kablosuz bağlantı seçenekleriyle tam bir akıllı monitör çözümü sunuyor. MHL bağlantısı ile tablet ve akıllı telefonlarınızı 24 inçlik dev ekrana yansıtabilir aynı zamanda da mobil cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Bunların yanında Ethernet girişine de sahip olan ürün, bu sayede kablo internet bağlantısına da destek veriyor.

Tasarım, fotoğrafçılık, baskı ve montaj dünyasına kalite çözümü: ViewSonic VP2772

Viewsonic’in Super IPS LED panelli monitörü, 1080p çözünürlükten %80 daha fazla çözünürlük sunan 2560×1440 WQHD ekranıyla, profesyonellere hitap ediyor. VP2772, 178/178 derece geniş görüş açısı, gelişmiş 10 bit renk motoru, 20.000.000:1 mega yüksek kontrast oranı ve 14 bit LUT özelliğiyle dikkat çekiyor. Fotoğrafçılardan grafik tasarımcılara, 3D modelleme ile uğraşanlardan video düzenleyicilere, baskı departmanlarına ve diğer tasarım uzmanlarına yönelik geliştirilen VP2772, Adobe RGB renk paletinin %99’unu kapsıyor ve 3 yıl sıfır piksel garantisi sunuyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*