Perşembe , 21 Kasım 2019
Ve Alan Wake Artık Ücretsiz!

Ve Alan Wake Artık Ücretsiz!

Alan Wake oyunu Epic üzerinde tamamen ücretsiz hale geldi. Eğer doğru zamanı yakalarsanız oyun ömür boyu sizin olabilir.

Her hafta bir oyun dağıtan Epic Store, geçtiğimiz hafta bu kuralı değiştirmiş ve iki oyun birden dağıtmıştı. Bilgisayar platformu oyuncularının yüzünü güldüren ücretsiz oyunlara bugün yenileri eklendi. 2 Ağustos – 9 Ağustos tarihleri arasında ücretsiz olacak olan For Honor ve Alan Wake’i Epic Store kütüphanenize ekleyerek sonsuza dek bu iki oyuna sahip olabilirsiniz.

Ubisoft’un 2017 yılında piyasaya sunduğu For Honor şuan Steam’de 76.99 TL olarak satışlarına devam ediyor. Acımasız bir şövalye dünyasına sahip olan yapımda oyuncular rekabetçi savaşlara katılacak ve unutulmaz hikâye mücadelelerine katılacaklar. Orta çağ savaşları ile oyuncular dilerlerse çok oyunculu dilerlerse de tek oyunculu olarak oynayabilecekler.

Alan Wake’den söz edecek olursak, 2010 yılında lansmana çıkan yapım Steam üzerinde ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilmişti. Steam’de 25.00 TL olarak satışlarına devam eden oyun, 9 Ağustos’a kadar Epic Store üzerinde ücretsiz olacak. Karanlık atmosferi ile oyunculara hem aksiyon hem de gerilim dolu dakikalar sunan yapım, tek oyunculu bir yapı üzerine kurulu. Eğer denemediyseniz muhakkak denemenizi tavsiye ediyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*