Cuma , 20 Eylül 2019
Ücretsiz Windows 10 Fırsatı Yılın Son Gününde Bitiyor!

Ücretsiz Windows 10 Fırsatı Yılın Son Gününde Bitiyor!

Eğer Windows 8.1 işletim sistemine sahipseniz ve henüz ücretsiz Windows 10 yükseltmenizi yapmadıysanız acele etmenizi öneririz. Çünkü yakın bir zamanda Windows 10’a ücretsiz geçiş şansı sona erecek.

Microsoft’un Windows 7 ve Windows 8.1 kullanıcıları için dağıttığı ücretsiz yükseltme paketinin bitmesine sayılı günler kaldı. Hala bedava Windows 10 güncellemesi yapmadıysanız bu fırsatı kaçırmayın.

Microsoft’un Windows 7 ve 8.1 sürümlerini kullanan kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu bedava Windows 10 sürümünü, resmi ya da resmi olmayan yollarla indirmek mümkün. Daha önce yine ücretsiz olarak sunulan ve 29 Haziran 2016’da sonlanan sürüm yükseltmenin ardından yeni bir ücretsiz sürüm dağıtma işlemi 31 Aralık 2017’de son bulacak.
Bedava Windows 10 nasıl indirilir?

Windows 7 ve Windows 8.1 kullanıcılarının ücretsiz bir şekilde yükseltmelerine olanak tanıyan bu gellişme ile ücretsiz bir şekilde Windows 10’a sahip olabileceksiniz. Microsoft’un Windows 7 için 2020 yılında, Windows 8.1 sürümü için 2023 yılında yazılım ve güncelleme desteğini çekecek. Bu nedenle üst sürüme geçmeniz son derece önemli. Teknoloji şirketleri yenilik taraftarları oldukları için sürekli yeni ürünler ile karşımıza çıkarlar ve bu her ne kadar pazarlama stratejisi de olsa bunlardan faydalanmamız gerekiyor. Örneğin Wİndows 7 çok beğenilmiş, Windows 8 ise yeterince ilgi görmemişti fakat buna rağmen insanlar yeni yazılım olduğu için Windows 8’e geçmeyi uygun görmüşlerdi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*