Çarşamba , 11 Aralık 2019
Ubisoft The Division Konusunda Büyük Bir Kampanya Yaptı

Ubisoft The Division Konusunda Büyük Bir Kampanya Yaptı

Ubisoft, The Division oyunu ile ilgili olarak çok büyük bir kampanya ortaya koydu. Oyun, bir süreliğine oynamak isteyenler için tamamiyle ücretsiz hale getirildi.

Ubisoft’un başarılı oyunu Tom Clancy The Division, bugünden itibaren 4 gün boyunca ücretsiz olacak.

Ubisoft’un başarılı serisi Tom Clancy’nin geçen sene çıkardığı ve genel olarak beğenilmesine rağmen başta olan sıkıntılarla gündeme gelen The Division, bugünden başlayarak bu hafta sonu tümüyle ücretsiz olacak. Oyunu denemek isteyen oyuncular için güzel bir haber, zira oyunu almak isteyen ancak kararsız olan kişiler oyunu indirebilir, hafta sonu boyunca test ettikten sonra beğenirlerse satın alabilirler. Ubisoft, bu konuda kullanıcıları memnun edecek kadar sağlam indirim yapmış.

Başarılı MMOTPS oyunu Tom Clancy’s The Division, kısa süre önce yeni DLC’si The Last Stand’e kavuşmuş ve bu DLC sayesinde 8v8 arena tipi karşılaşmalar yapılmaya başlamıştı. Bu sıralar oyuncu sayısında yine bir düşüş yaşayan The Division, bu sorunu bir nebze olsun çözebilmek için bu adımları atmaya kararlı. The Division’u ücretsiz denedikten sonra memnun kalırsanız %60 gibi büyük bir indirimle de satın alabileceksiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*