Salı , 15 Ekim 2019
Türk Telekom Çareyi Bedava İnternet Vermekte Buldu

Türk Telekom Çareyi Bedava İnternet Vermekte Buldu

Deprem sonrasında kesintiler nedeniyle eleştirilen Türk Telekom, internet hediye ederek kendisini affettirmeye çalışıyor.

İstanbul’da 5,8 büyüklüğünde bir deprem yaşandı ve tüm Marmara Bölgesi bu depremden etkilendi. Deprem sonrasında her üç GSM Operatörü‘de ciddi bir sınavdan geçtiler ve bu sınavdan başta Türk Telekom daha sonra Vodafone ve en son olarak da Turkcell sınıfta kaldılar. Türk Telekom deprem sonrasında farklı farklı lokasyonlarda en az 2 saat boyunca hizmet veremedi ve bu hizmet sorunu sadece Türk Telekom‘da değil diğer operatörlerde de yaşandı. Bu durumun nasıl aşılacağını bilemiyoruz ama ülkemiz bir deprem bölgesi ve GSM Operatörleri de buna mutlaka bir çare bulmalılar. Bulamazlarsa da biz buradayız; bu konuda belki önerilerimizi dinlemek isteyebilirler…

Az önce Türk Telekom bir duyuru yayınladı ve dün deprem sonrasında yaşananlardan dolayı özür dileyerek kullanıcılarına 2 ay boyunca 5GB internet hediye edeceğini duyurdu. Sizce bu hediye yeterli mi? Yorum kısmından görüşlerinizi bize bildirin.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*