Çarşamba , 21 Ağustos 2019
Tropico 6 Konsollar İçin Çıkıyor

Tropico 6 Konsollar İçin Çıkıyor

Tropico serisinin son oyunu Tropico 6 konsollara geliyor. İşte ayrıntılar…

Limbic Entertainment tarafından geliştirilen, Kalypso Media tarafından yayınlanan Tropico 6 bilgisayar oyuncuları tarafından Steam’de ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilirken, iki farklı paket halinde satışlarına devam ediyor. Oyunculara kendi şehirlerini kurma ve yönetme şansı veren başarılı yapım yakında konsol oyuncularına da sunulacak.

Bugün Eurogamer’ın haberi ile gündeme gelen yapım konsol platformunda nihayet bir çıkış tarihi aldı. Yapılan habere göre Tropico 6, 27 Eylül’de PlayStation 4 ve Xbox One platformu için lansmana çıkacakmış. Çeşitli gecikmeler ile daha önce haberlerde kendine yer bulan oyun, eğer herşey yolunda giderse 27 Eylül’de konsol oyuncularına sunulacakmış.

Xbox One platformunda şuanda önizleme olarak görüntülenebilen yapım tam sürüm ile oyuncularına zengin bir içerik sunacak. Konsol platformunda yer alacak olan içerikler bilgisayar sürümündeki içerikler ile hemen hemen aynı olacak.

Bilgisayar platformundaki hatalardan giderilmiş bir konsol sürümü 27 Eylül’de oyunculara sunulacak. Oyuncular tarafından ilgiyle karşılanması bekleniyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*