Pazar , 20 Ekim 2019
Touring Karts Çok Yakında Çıkıyor

Touring Karts Çok Yakında Çıkıyor

Merakla beklenen yeni video oyunu Touring Karts çıkışını gerçekleştiriyor. İşte detaylar…

Yarış severleri fantastik bir dünyaya götürecek olan Touring Karts, Ivanovich Games tarafından geliştirildi ve yine aynı isim tarafından tüm platformlarda yayınlanacak. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oyunculara farklı yarış modlarını deneyimleme fırsatı sunacak olan yapım aynı zamanda gece gündüz döngüsü ile adrenalini üst seviye çıkaracak.

Erken erişim sürecinde lansmana çıkacak olan yarış oyunu 8 oyuncuya kadar çevrimiçi yarışlara katılma şansı sunacak. 3 farklı çevrimiçi modu da deneyimleyebileceğimiz erken erişim sürecinde eşsiz günlük kupa yarışlarına da katılabilecek, bu yarışlara arkadaşlarımızı davet edebileceğiz.

500’den fazla zorluğunda yer aldığı yapımda 120 saatin üzerinde bir oynanış yer alacak. Daha doğrusu bu zorlukları tamamlayabilmek en az 120 saat sürecek. 22 farklı pist seçeneği ile karşılaşacağımız oyunda 30 farklı özelleştirilebilir otomobil yer alacak.

Oyunda yer alacak olan 22 pist, gerçek Formula 1 yarışlarından ilham alınarak geliştirilmiş.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 or newer
İşlemci: Intel Core i5 4590 or AMD FX 8350 or greater
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970/AMD Radeon R9 290 equivalent or greater
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Windows Compatible Sound Card

Oyunun sistem gereksinimlerinin minimum düzey için yüksek kaçtığını belirtmek gerekiyor. Özellikle de grafik kartı tarafında…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*