Perşembe , 18 Nisan 2019
Spintires: Mudrunner Oyunu Yeni Bir Ek İçerik Daha Alıyor

Spintires: Mudrunner Oyunu Yeni Bir Ek İçerik Daha Alıyor

Alanının en sevilen oyunlarından biri olan Spintires: Mudrunner için yeni DLC içeriği ekleniyor.

American Wilds Expansion adında bir genişleme alan başarılı yapım oyunculara yeni içerikler sunuyor. Yeni ek paket ile dokuz yeni araç, dört yeni harita ve daha fazlasını karşımıza çıkacak. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için duyurulan American Wilds Expansion, Steam’de bilgisayar oyuncularına 36.00 TL olarak satılıyor.

DLC paketi ile oyun içerisine Ford ve Chevrolet gibi dev isimlerin farklı araçları ekleniyor. Amerika Birleşik Devletleri’nin engebeli arazilerini de iki farklı harita da deneyimleyebileceğiz. Oyunun en geniş içeriğine sahip olan American Wilds Expansion adlı genişleme paketi araçların ağırlıklarına ve yol şartlarına göre bizlere gerçekçi bir his verecek. Çamurlu araziler, akan nehirler ve diğer engeller bizlere zorlu koşullarda farklı araçları sürme fırsatı verecek. Özellikle oyunun gelişmiş fizik motoru bizleri zorlu koşullar ile karşı karşıya getirecek ve aracı kontrol etmek yetenek isteyecek. Oyuna gelen iki yeni kumluk haritasında aracımızla yol almak oldukça zor olacak. Diğer iki mücadele haritasında da yüksek tepelerden aracımızı devirmeden ilermeye çalışacağız.

Dileyen oyuncular 3 arkadaşı ile dileyen oyuncular da tek başlarına yeni genişleme paketinin tadını çıkarabilirler. Spintires: MudRunner’ın yeni ek paketi American Wilds Expansion şuan PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformunda oynanabilir durumda. Söz konusu DLC’nin 27 Kasım’dan itibaren ulaşılabilir durumda olacağını belirtelim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*