Pazar , 22 Eylül 2019
Sniper Ghost Warrior Contracts Geliyor

Sniper Ghost Warrior Contracts Geliyor

Keskin nişancılık oyunlarından Sniper Ghost Warrior, şimdi Contracts içeriğiyle kendisini gösteriyor.

Günümüz Sibiryası’nın sert coğrafyasında geçen safkan bir keskin nişancı dünyasına giriş yapacağımız Sniper Ghost Warrior Contracts ile hem aksiyon hem de gerilim dolu anlar bizleri bekliyor olacak. Farklı oyun modları eşliğinde gerilim yüklü sahnelerde benzersiz görevleri başarmaya çalışacağımız oyunda yepyeni bir kontrat sistemi de yer alacak.

Sürükleyici ve tekrar tekrar oynayabileceğimiz görevlerde oyuncular oldukça zorlu bir oynanış ile karşılaşacaklar. Stratejinin hayati önem taşıyacağı oyunda dronlar, uzaktan kumandalı taretler, zehirli gazlar ve daha birçok gizli silah yer alacak.

Bir suikastçi olarak görev yapacağımız oyunda hedefleri yok edebilmek için her yolu deneyecek ve yüzlerce farklı yöntem ile bu görevleri başarmaya çalışacağız.

Farklı oyun modlarını da deneme fırsatı bulacağımız yapımda açık uçlu kontratlar da yer alacak. Oyuncular beğendikleri daha doğrusu başarmak istedikleri görevleri diledikleri gibi seçebilecek ve oyun içerisinde keskin nişancılık yeteneklerini sergileyebilecekler.

GamingBolt’un yapmış olduğu haber ile edindiğimiz yeni gelişmeye göre oyunun geliştiricisi olan CI Games çıkış tarihini 22 Kasım olarak belirlemiş. Sniper Ghost Warrior Contracts 22 Kasım’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda oynanabilir olacakmış.

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64-bit
İşlemci: i3 3240 3.4 GHz or AMD FX-6350 3.9 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB or AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Sürüm 11

Oyunun sistem gereksinimlerinin oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*