Perşembe , 20 Haziran 2019
SCUM Yarından İtibaren Artık Oynanabilir Olacak

SCUM Yarından İtibaren Artık Oynanabilir Olacak

Uzun süredir heyecanla beklenen yeni hayatta kalma oyunu SCUM, yarın resmen piyasaya sürülecek. Oyunda çoklu oyuncu modu ön planda olacak.

Açık dünyada hayatta kalmak için mücadele edeceğimiz oyunda grafiklerin kalitesi ve içerik detayları adeta oyuncuları büyüleyecek özelliklere sahip. Tek oyunculu ve çevrimiçi çok oyunculu olarak oynayabileceğimiz yapım da benzersiz mekanlarda gerçek oyuncular ile karşı karşıya gelecek ve onları etkisiz hale getirmeye çalışacağız. Oyun içerisinde ateşli ve ateşsiz çok sayıda silah modeli bulunuyor. Dünyanın dört bir yanından oyuncuların yer alacağı yapım da aksiyona doyacağız.

Fiyatı konusunda henüz bir bilgi bulunmayan oyunu Devolver Digital oyunculara sunacak. Oyun içerisinde sadece İngilizce dil seçeneği yer alacak. Buna ek olarak oyunda İngilizce seslendirmeler ve alt yazı seçenekleri de oyuncuları sürekli bilgilendirecek. Hayatta kalmaya odaklı olacak olan Scum, takım halinde ya da tek başımızıza mücadelelere katılmamızı sağlayacak. SCUM’un Steam platformunda son derece popüler bir hale gelmesi bekleniyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*