Pazar , 25 Ağustos 2019
Samurai Showdown Demosu Çıkıyor

Samurai Showdown Demosu Çıkıyor

Samurai Showdown oyunu ilk olarak demo sürüm olarak yarından itibaren oyuncularla buluşacak.

2019 model bir dövüş oyunu olarak karşımıza çıkacak olan Samurai Shodown konsol platformu için özel olacak. Bir diziden esinlenilerek geliştirilen Japon oyunu yakında demo sürümünü de oyuncular ile paylaşacak. Hareketli ve tempolu dövüşler ile konsol platformuna damga vurması beklenen yapım, bünyesinde çok sayıda farklı karaktere ev sahipliği yapacak.

Basit kontrollere sahip olacak olan Samurai Shodown, GamingBolt’un yapmış olduğu habere göre 31 Mayıs’ta demo sürümünü oyuncular ile paylaşacakmış. Xbox One ve PlayStation 4 platformunda oyuncular sınırlı bir karakter sayısı ile demo sürümü deneyimleyebileceklermişOyuncular demo sürümde Yashamaru Kuruma, Haohmaru ve Nakoruru isimli karakterleri deneyimleyecek ve iki farklı modun tadını çıkarabilecekler.

Erkek ve dişi onlarca farklı karakterin yer alacağı yapımda oyuncular 10 oyuncuya kadar çoklu dövüşlere katılabilecekler. Dileyen oyuncular tekli olarak da oyun içerisinde benzersiz dövüşlere katılabilecekler. Bakalım oyuncular bu yeni oyundan memnun kalacaklar mı?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*