Salı , 17 Eylül 2019
Samsung Active ile ilgili yeni iddialar !

Samsung Active ile ilgili yeni iddialar !

Samsung’un serilerinde Active versiyonları bilindiği üzre ülkemizde satılmamakta. Bu durum ile ilgili yeni bazı bilgilere ulaştık.

Hindistan’da yayın yapan Zauba isimli sitede yeni bir Samsung cihaz görüntülendi. Samsung SM-G891A olarak görüntülenen cihazın 5.1 inç ekran boyutuna sahip olduğu yazıyor. Ancak cihazla ilgili başka bir bilgi yok. Sadece bu bilgiden yola çıkarak ilginç bir çıkarımda bulunabiliriz.

Twitter üzerinden sızıntılarla sıkça anılan bir hesap olan @evleaks, ilginç bir noktaya parmak bastı. İlgili hesap, geçtiğimiz yıl Galaxy S6 Active olarak satışa çıkan cihaz model kodunun G890A olduğunu hatırlattı. Yani G891A, Galaxy S7 Active olabilir. Geçen yıl satışa çıkan Galaxy S6 Active modelinin ülkemizde satışa çıkmadığını hatırlatalım.

Konu hakkında henüz Samsung tarafından yapılan resmi bir açıklama bulunmuyor. Diğer yandan Galaxy S7 Active ile neler sunulacağı merak konusu. Çünkü zaten Galaxy S7 modelinde IP68 sertifikası var. Yani cihaz toza ve suya karşı ciddi bir koruma sunuyor. Galaxy S7’nin Active serisi ancak farklı bir kasayla dikkat çekebilir. Çünkü Galaxy S7’nin önü ve arkası cam yüzey ile kaplı. Daha kolay kırılan, düşme ve darbelere dayanıklı yeni bir kasa gelebilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*