Pazar , 17 Kasım 2019
S11 Lite Modeli İddialı Geliyor

S11 Lite Modeli İddialı Geliyor

Samsung yeni Galaxy S11 Lite telefonuyla bir hayli iddialı geliyor. İşte ayrıntılar…

Akıllı telefon pazarı küçülüyor ve kullanıcılar artık telefon alırken birden çok düşünüyorlar. Amiral gemisi pazarı ise orta segment telefonların genel performansları yüzünden ciddi bir gerileme içinde. Artık orta segment bir telefon ile 64 megapiksel fotoğraflar çekebiliyoruz. Pil tarafında amiral gemisi pazarından daha iyi performanslar ortaya koyan orta segment telefonlara büyük bir ilgi var. Bu ilgiyi gören ve Galaxy S ve Galaxy Note isim popülerliğini kullanmak isteyen Güney Koreli üretici Samsung Galaxy S11 Lite adında bir telefon ile karşımıza çıkamaya hazırlanıyor.

Sadece Galaxy S11 Lite değil Galaxy Note 10 Lite isminde de bir telefonun varlığından bahsedilmeye başlandı. Samsung aynen Huawei gibi amiral gemisini tanıtmadan önce amiral gemisinin ismini taşıyan Lite isminde bir orta segment telefon ortaya koyacak.

SM-N770F ve SM-G770F olarak etiketlenen iki telefonun Galaxy Note 10 Lite ve Galaxy S10 Lite olduğu belirtiliyor. Her iki telefonda Avrupa ve Asya pazarında satışa sunulacak. Bununla birlikte Samsung‘un SM-G770F modelinin Galaxy S11 Lite adı altında çıkacağı da Samsung‘a yakın kaynaklar tarafından dile getiriliyor. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*