Salı , 17 Eylül 2019
Red Dead Online Oyunu İçin Yeni Bir Güncelleme Çıkışını Gerçekleştirdi

Red Dead Online Oyunu İçin Yeni Bir Güncelleme Çıkışını Gerçekleştirdi

Red Dead Online, kategorisindeki en iyi oyunlardan biri olarak dikkat çekiyor. Oyun için şimdi yeni bir güncelleme yayınlandı.

Aksiyon ve macera yüklü yapısı ile milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Red Dead Online yeni içerikler almaya devam ediyor. Kasım 2018’de yayınlanan ve eş zamanlı olarak oyuncuları ortak bir haritada karşı karşıya getiren yapım yeni güncellemesi ile oyunculara yeni içerikler sunmaya devam ediyor. Gelen yeni güncelleme ile oyunculara çeşitli yeni etkinlikler sunuluyor. Rockstar yayınladığı yeni güncelleme ile oyun içerisinde birçok değişikliğe imza attı.

Gelen güncelleme ile oyuncular artık gerçek oyuncular ile poker oynayabilecek ve eğlenceli zaman geçirebilecekler. Yeni görevleri de beraberinde oyunculara sunan güncelleme ayrıca çeşitli etkinlikleri de karşımıza çıkaracak. Yeni etkinlikler ile oyuncular yeni ödüller de kazanabilecekler.

Oldukça büyük bir güncelleme ile yeni içeriklere kavuşan yapım güncellemenin dosya boyutunu oyuncular ile paylaşmazken yeni bir oyun modunu da karşımıza çıkarıyor. Bununla da yetinmeyen geliştirici ekip oyun içerisinde yer alan düşmanlık sistemi ve oyun dengesi konusunda bazı dengelemeler yaparken, çeşitli iyileştirmeleri de oyuna dahil etti.

Oyuncular bayan LeClerk’in kocasını öldüren Lobos çetesine karşı savaşacak ve adaleti sağlayacaklar. Güncellemenin getirdiği yeniliklerden birisinin poker oynayabilme özelliği olduğundan söz etmiştik. Oyuncular harita üzerinde yer alan kasaba ve yeni ek binalarda poker oynayabilecekler. Dileyen oyuncular arkadaşlarına meydan okuyabilecek ve poker ile eğlenceli zaman geçirebilecekler. Oyuncular poker masalarında yüksek ödüller karşılığında poker oynayacaklar. 6 kişiye kadar oyuncular Blackwater, Saint Denis, Tumbleweed, Valentine ve Flatneck Station‘da poker oynayabilirler.

Oyun için sunulan pek çok etkinlikle birlikte ödüller de oyuncuları bekliyor olacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*