Çarşamba , 20 Kasım 2019
Priv kullanıcılarını beklemeye başladı

Priv kullanıcılarını beklemeye başladı

Android İşletim Sistemi ile ilk defa gelecek olan Blackberrş yeni ürününü ön siparişe açtı ! Öğrenilene göre Blackberry Priv ürünü artık satın alınmaya hazır durumda !

BlackBerry’i sektörde tekrar şahlandırma potansiyeli oldukça fazla olan Priv, ön siparişe sunuldu.
BlackBerry’nin Android işletim sistemiyle çalışan yeni akıllı telefonu Priv’in bir süre önce ön siparişe sunulacağı tarih açıklanmış ancak telefon beklenen tarihte sunulmamıştı. Neyse ki aradan çok fazla bir zaman geçmeden telefon İngiltere ve şirketin evi sayılan Kanada’da ön siparişe sunuldu. Üstelik telefonun fiyatı, önceden bahsi geçen rakamlar kadar da yüksek değil.

İngiltere’deki kullanıcılar, BlackBerry Priv’i 699 dolardan, Kanada’daki kullanıcılar ise 685 dolardan sipariş edebilecek. BlackBerry’nin oldukça iddialı telefonu, kullanıcılara 6 Kasım’da ulaşacak.

Bildiğiniz gibi Priv, BlackBerry’nin ilk Android işletim sistemli telefonu olma özelliği taşımakta. Üstelik BlackBerry’nin her zaman elini güçlendiren ”güvenlik” durumu da Priv’de üst düzeyde. Hatırlayacaksınızdır; bir süre önce BlackBerry’nin temelli olarak Android cihaz üretimine geçebileceği yönünde bir haber yapmıştık.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*