Çarşamba , 20 Kasım 2019
Pokemon Masters Büyük Bir Başarı Yakaladı!

Pokemon Masters Büyük Bir Başarı Yakaladı!

Pokemon Masters cephesinden önemli gelişmeler var. Oyunun ilk haftada gelir rekoru kırdığı ortaya çıktı.

Pokémon serisinin en yeni oyunu olarak Ağustos ayının sonunda lansmana çıkan Pokémon Masters dünyanın dört bir yanında 5 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Her iki platformda oyunculara oynaması ücretsiz olarak yayınlanan yapım zengin Pokémon dünyası ile her kesimden oyuncuya hitap etmeye devam ediyor. 3’e 3 savaşların yapıldığı oyunda gerçek zamanlı bir oynanış yer alıyor.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre oyun ilk hafta 26 milyon gelir elde etmiş. Pokémon Quest’i geride bırakan Pokémon Masters, Pokémon GO’nun gelirine ulaşamazken bu başarısı ile beklentileri karşılamayı başarmış.

Sensor Tower’dan toplanan verilere göre oyunun gelirlerinin yüzde 63’ü Japonya’dan gelmiş. Belirtilen gelir hem Android hem de iOS platformunu kapsıyormuş.

Oyunun inceleme puanlarından da söz etmek gerekirse yapım Google Play üzerinde 3.9 gibi puana sahip. 4 Eylül’de yeni bir güncelleme ile hatalarını ortadan kaldıran yapım daha iyi bir oynanış yapısına sahip oldu. Önü son derece açık gözüküyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*