Pazartesi , 22 Temmuz 2019
Pocophone F1 Güçlü Performansıyla Dikkat Çekiyor

Pocophone F1 Güçlü Performansıyla Dikkat Çekiyor

Bazen çok bilinmeyen bir marka tarafından üretilen bir telefon popüler markaları bir anda sollamayı başarabiliyor. Bu durum Pocophone F1 için de söz konusu olacağa benziyor.

22 Ağustos tarihinde Hindistan’da düzenlenecek özel bir etkinlikte tanıtılacak Pocophone F1’in son olarak Geekbench performans sonuçları yayınlandı.

Sekiz çekirdekli Snapdragon 845 işlemcisinden güç alacak telefon çoklu çekirdek sonuçlarına bakıldığında benzer işlemcili birçok tepe modeli geride bırakmayı başarıyor. Bu telefonlar arasında OnePlus 6, Xiaomi Mi 8, LG G7 ThinQ, Galaxy S9 Plus (Qualcomm işlemcili), HTC U12+ ve Huawei P20 Pro yer alıyor.

Pocophone F1’in tek çekirdekli performansı da oldukça iyi görünüyor. Telefon burada sadece Exynos işlemcili Galaxy S9 Plus tarafından geçiliyor.

Pocophone F1, Avrupa’da satışa sunulacak en ucuz amiral gemi telefonlardan biri olacak. Telefonun 6GB RAM / 64GB modeli 420 €, 6GB RAM / 128GB seçeneğinin ise 460 €’dan satışa sunulması bekleniyor. Telefonun Türkiye’de satışa sunulma ihtimali ise oldukça düşük.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*