Çarşamba , 11 Aralık 2019
Paypal Kartı Nasıl Alınır?

Paypal Kartı Nasıl Alınır?

Arkadaşlar merhabalar. İnternette güvenli alışveriş dediğimizde ilk aklımıza gelen kartlardan biri paypal karttır. Bu kart yurtdışında çok kullanılan güvenli bi kart olduğunu herkes biliyor. Paypal Türkiye Ekonomi Bankasıyla Anlaşarak Yeni Kartını Müşterilerine Sunmaya Başladı.

PayPal Nakit Kart’ın detaylarına baktığımızda kartın ilk satış ücreti 5 TL olarak belirlenmiş. Karta nakit para yükleme yüklenen noktaya göre değişse de 1 TL ile yüzde 1 arasında değişen ücretlere sahip. PayPal’dan karta para transfer ücreti 1 TL, kartın aylık ücretiyse yine 1 TL olarak belirlenmiş.

Özellikle kredi kartlarına aidat ödemek istemeyenler için alternatif olan nakit kartlar düşük limitleriyle kartın çalınması karşısında doğabiliecek riskleri de minimize ediyor. ATM’lerden günlük para çekme limiti 300 TL, aylık 1000 TL olarak belirlenmiş. Para çekme limiti PayPal hesabından para aktarıp çekmek isteyenler için düşük görünse de alışverişte limitin bulunmadığını belirtelim.

PayPal’dan aktarılan para ile sınırsız alışveriş ve aylık en fazla 1000 TL para çekme limiti olan Nakit Kart’a PayPal’dan para gönderimi konusunda da limit mevcut. Kullanıcılar günlük en fazla 800 TL aylık ise 4 bin TL’yi PayPal hesabından Nakit Kart’a gönderim yapabiliyorlar.

-Kartı Almak için Yapmanız Gerekenler-

Paypal a üye olunuz. Ardından www.paypal.com/nakit adresinden kartı adresinize istemek için başvuru yapabilirsiniz.

-Paypal Kart Elinize Ulaştıktan Sonra Yapmanız Gerekenler-

Kartı Aldıkdan sonra yine aynı adrese girip kartı kullanıma aç diyip kartın arka yüzündeki 13 haneli barkod kodunu yazıp onayladıkdan sonra siteye girdiğiniz cep numaranıza kart şifreniz gelicek. Kart şifresiyle hesabınıza bankamatikden 5 Tl yükleyince kart ücreti olan 5 Tl kesicek kartı banka kartı gibi tüm alışverişlerinizde kullanabilrsiniz paypal hesabınıza para aktarıp E-baydan ürün satın alabilirsiniz. Bu arada Paypal onayınız otomatikmen oluyor kredi kartı onayı yapmanıza gerek kalmıyor.

Bir yorum

  1. Ben dün yeni bir Paypal kart aldım Paypal nakit yerinden onaylatırken E-Posta yerinden ileriye geçemiyorum sol tarafta https://www.paypal.com.tr/nakit/kullanima_acma_formu_adim_4_eposta_giris/ERROR=1&ERRORNAME=CreateAccount&responseEnvelope.timestamp=2015-06-02T18%3A16%3A44.490-07%3A00&responseEnvelope.ack=Failure&responseEnvelope.correlationId=88647f01f2db5&responseEnvelope.build=13599725&error(0).errorId=580022&error(0).domain=PLATFORM&error(0).subdomain=Application&error(0).severity=Error&error(0).category=Application&error(0).message=Invalid+request+parameter%3A+line1&error(0).parameter(0)=line1 böyle bir site açılıyor lütfen yardımcı olun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*