Pazartesi , 22 Temmuz 2019
Pathologic 2’ye Dair Önemli Gelişme

Pathologic 2’ye Dair Önemli Gelişme

Pathologic 2 oyunu yakında çıkışını gerçekleştirecek olup fiyat etiketi belli oldu.

Hayatta kalma oyunu olarak 23 Mayıs’ta lansmana çıkacak olan Pathologic 2, bilgisayar ve konsol platformunda lansmana çıkacak. Zengin hikayesi ve karanlık atmosferi ile oyuncuları sürükleyici bir yapıya götürecek olan oyun tek bir paket olarak karşımıza çıkacak. Dün gece Steam’de ön siparişlere açılan yapım, 57.00 TL gibi uygun bir fiyat etiketine sahip. Lansman gününe kadar yüzde 10 indirimli olarak PC oyuncularına sunulan Pathologic 2, 51.30 TL olarak şuan satın alınabilir durumda yer alıyor.

Aksiyon ve gerilim yüklü atmosferi ile oyuncuları etkileyecek olan yapımda oyuncular hayatta kalabilmek için verilen görevleri başarak ve hayatta kalabilmek için mücadele edeceğiz. Salgınla boğuşan kırsal bir kasabada geçecek olan oyunda şifacı olarak yer alacak ve salgına yakalanan insanları kurtarmak için çaba sarf edeceğiz.

Oyun içerisinde açlık, susuzluk ve ilaçların yetersizliği bizleri oldukça zorlayacak. Oyunda İngilizce ve Rusça olmak üzere iki farklı dil seçeneği yer alacak. İlerleyen süreçte Türkçe dil seçeneği de dahil edilebilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*