Cuma , 18 Ekim 2019
Overwatch Serisinin İlk Yılı Coşkuyla Kutlanacak!

Overwatch Serisinin İlk Yılı Coşkuyla Kutlanacak!

Oyun dünyasında bir hayli ses getiren Overwatch serisinin yapımcısı, oyunun ilk yılını doldurmasını coşkuyla kutlamaya karar verdi. Bu doğrultuda büyük bir organizasyon tertip ediliyor.

Blizzard, Overwatch Anniversary adı altında 23 Mayıs – 12 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek bir etkinlik düzenleyeceklerini duyurdu. Şirket, bu büyük etkinliğin başlaması yaklaştığında çok daha fazla detayı paylaşacaklarını belirterek heyecan dozajını yükseltiyor. Tabii ki şu an için oyuna yeni ifadeler, spreyler, konuşmalar, haritalar ve karakterler için yeni kostümler gibi yığınla içeriğin geleceğini tahmin etmek hiç de zor değil.

Ek olarak Blizzard, Overwatch için dijital olarak sunacağı bir “Game of The Year” sürümünden bahsediyor. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkacak bu sürümde oyunculara ana oyunun yanı sıra, daha önce “Origins Edition” ile birlikte gelen kostümler ve 10 ücretsiz loot kutusu sunulacak. Game of The Year sürümü alanlar Diablo III, World of Warcraft, StarCraft II ve Heroes of the Stom oyunları için Overwatch temalı oyun içi öğelere de sahip olacaklar. Önümüzdeki sürecin Overwatch tutkunları için son derece hareketli geçeceğini söyleyebiliriz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*