Çarşamba , 23 Ekim 2019
Origin Platformundan Yeni Fırsatlar Sunuluyor

Origin Platformundan Yeni Fırsatlar Sunuluyor

Origin bilindiği üzere oyuncular için sevilen bir platform. Steam’ın belki de en büyük rakibi olan Origin, yeni kampanyalarla bir adım öne geçmeyi planlıyor.

EA ve Origin Access aboneleri artık Xbox One ve PC platformlarında futbol fenomeni yapım FIFA 17’yi indirebilirler. Aboneler oyunun tam sürümünden, abonelikleri aktif olduğu sürece faydalanabilecekler.

Abonelere sunulan diğer büyük çaplı oyunlar arasında Mirror’s Edge Catalyst, Star Wars: Battlefront ve Titanfall bulunuyor. Ücretsiz oyunlara ek olarak, EA / Origin Access üyeleri, resmen piyasaya sürülmeden önce bazı oyunları oynayabiliyor; çoğu zaman, aboneler beş günlük fırsata sahip oluyor. Buna ek olarak aboneler, EA dijital oyun bankasında yüzde 10 tasarruf elde edebiliyor.

EA Access maalesef Sony PS4’de aktif değil. Bu konuda şirkete ciddi eleştiriler yöneltiliyor: Sony’ye göre, servis, PlayStation müdavimlerine gereken değeri vermiyor. Bununla birlikte, Sony, EA Access’i PS4’e nasıl getirebileceği konusunda EA ile diyaloğa girme yollarının açık olduğunu vurguluyor.

Origin ile Steam arasındaki rekabet kızıştıkça oyun tutkunlarını daha büyük indirimlerin beklediği de aşikar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*