Cumartesi , 7 Aralık 2019
Oppo’nun Yeni Üç Akıllı Telefon Üzerinde Daha Çalıştığı Ortaya Çıktı

Oppo’nun Yeni Üç Akıllı Telefon Üzerinde Daha Çalıştığı Ortaya Çıktı

Son zamanlarda büyük bir şöhret kazanan Oppo markasının üç akıllı telefon modeli üzerinde çalışmalar yürüttüğü ortaya çıktı.

Sertifika bilgilerine göre Oppo, CPH1931, CPH1941 ve CPH1951 model numarasına sahip üç telefon hazırlıyor. 8 Temmuz tarihinde kayıt altına alınan telefonların sertifika bilgilerinde ne yazık ki teknik özellikler noktasında bir bilgi yer almıyor. Ancak bir model numarası tanıdık ve kısa süre önce birkaç sertifika sürecinde ortaya çıktı.

CPH1931 model numaralı telefon kısa süre önce Bluetooth Technology Alliance tarafından onaylandı. Buradaki bilgilere göre telefona sekiz çekirdekli Snapdragon 665 işlemcisi güç verecek. Android 9 Pie tabanlı ColorOS 6.1 sürümüyle çıkış yapacak telefonda 6.5 inç büyüklüğünde ekran ve 5.000 mAh büyüklüğünde pil öne çıkan bazı özellikler olacak.

Oppo’nun söz konusu telefonları hakkında önümüzdeki süreçte daha fazla bilgi ortaya çıkacaktır. Son olarak telefonların Reno serisi altında çıkış yapması bekleniyor.Artık gözler Oppo cephesinden gelecek olan açıklamalara çevrildi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*