Çarşamba , 11 Aralık 2019
Oppo Yakında 5G Desteğine Sahip En İnce Telefonunu Duyuracak

Oppo Yakında 5G Desteğine Sahip En İnce Telefonunu Duyuracak

Akıllı telefon kategorisinde önemli markalardan biri haline gelen Oppo, çok yakında en ince 5G telefonunu tanıtacak.

Ülkemizde 5G teknolojisi henüz kullanılmıyor olsa da teknoloji şirketleri 5G destekli akıllı telefon modellerini tanıtmaya başlamıştı. Dünya genelinde yaygınlaşmaya başlayan 5G teknolojisi ile birlikte 5G destekli akıllı telefonların sayısı da artmaya başladı. Çinli akıllı telefon üreticisi de kendi 5G destekli akıllı telefon modelleri üzerinde çalışmaya başladı.

Oppo’nun bir süredir üzerinde çalıştığı Oppo Reno 3 Pro 5G modeli ilgili ilk görsel ortaya çıktı. İnce çerçevelere sahip, kavisli kenarlara sahip olan Oppo Reno 3 Pro 5G modeli sadece 7 mm gövde kalınlığına sahip. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisinden alacak olan Oppo Reno 3 5G modelinin özellikleri şimdilik net olarak bilinmiyor.

Oppo Reno 3 Pro 5G modelinin özellikleri şimdilik bilinmiyor olsa da ailenin bir diğer Oppo Reno 3 modelinin özellikleri ortaya çıkmıştı. 6.5 inç büyüklüğünde 90 Hz yenileme hızına sahip AMOLED bir ekran ile gelecek olan Reno 3 modeli gücünü Snapdragon 735G işlemciden güç alması bekleniyor. 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olması beklenen modelin arkasında 60 megapiksel ana kamera + 8 megapiksel + 13 megapikselden oluşan üçlü ana kamerasının neler sunacağı şimdilik bilinmiyor. Ülkemizde satışa sunulmayacak olan modelin 5G teknolojisinin ülkemizde desteklenmesiyle birlikte satışa sunulacağı düşünüyor. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*