Pazartesi , 22 Temmuz 2019
Oppo Find X Super Flash Telefonu Çok Yakında Satışta Olacak

Oppo Find X Super Flash Telefonu Çok Yakında Satışta Olacak

Oppo, Find X Lamborghini versiyonunu kullanıcılarıyla buluşturmuştu. Şimdi de Find X Super Flash telefonunu satışa çıkaracak.

Oppo Find X Lamborghini versiyonu kullanıcılarla buluştu. Telefon 1459 $ gibi yüksek fiyatına rağmen sadece 4 saniyede tükendi. Hatta telefonun karaborsada fiyat 2.000 $ seviyelerini bile gördü. Oppo Find X Lamborghini ve standart model arasındaki temel farklardan biri de Lamborghini versiyonunun SuperVOOC süper flaş şarjı desteklemesidir. Maksimum şarj gücü 50W’a yakın olan 3.400 mAh büyüklüğünde pil sadece 35 dakikada %100 dolum seviyesine ulaşıyor. Eğer Lamborghini hayranı değilseniz ya da bu özel versiyon için yeterli paranız yoksa ve SuperVOOC süper flaş şarj sizin için çok gerekliyse size iyi haberimiz var, zira Oppo Find X Super Flash versiyonu satışa sunuluyor.

Find X Super Flash, sandart modelle aynı özelliklere sahip olup Lamborghini versiyondaki SuperVOOC süper flaş şarj desteğini içeriyor. Bu model 17 Ağustos tarihinde 5999 Yuan (875 $) fiyat etiketiyle satılacak. Telefon ilk olarak Çin pazarında piyasaya sürülecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*