Cumartesi , 21 Eylül 2019
OnePlus İçin Zen Modu Artık Yayında

OnePlus İçin Zen Modu Artık Yayında

Bir süredir beklenen Zen Modu yayınlandı. İşte habere ilişkin detaylar…

Zen modu uygulaması sadece OnePlus telefonlarla uyumlu olacak. Kısa süre önce OnePlus 6 serisine taşınan özellik, Google Play’de bağımsız bir uygulama şeklinde yayınlandıktan sonra bu defa OnePlus 5 / 5T modellerinde kullanıma sunulacak.

OnePlus Zen Modu nedir?

OnePlus’ın Zen Modu ile telefona olan bağlılığı azaltmak ya da kısa süreli bir rahatsız etme modu geliştirdiğini söyleyebiliriz. Kısa süreli kafa dinlemelerinde bu özelliğin gerçekten de faydalı olacağı ortada.

Kullanıcı Zen Modu’nu aktif duruma getirdiğinde telefondaki tüm işlevler kapatılıyor ve herhangi bir bildirim alınamıyor. Sadece acil aramalar ve kamera uygulamasına erişimin sağlandığı bu mod, aktif edildikten sonra ne yazık ki kapatılamıyor. Telefon kapatıp açılsa dahi 20 dakika (ya da ayarladığınız süreye göre 30 /40 veya 60 dakika) sürenin geçmesi gerekiyor.

Zen modu uygulaması şüphesiz akıllı telefon bağımlıları için fazlasıyla yararlı bir uygulama. OnePlus kullanan akıllı telefon bağımlılarının gün içerisinde bu özelliği birkaç kez kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

Zen modunun Play Store’dan bağımsız olarak yayınlanması ise parantez açılması gereken bir husus.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*