Cuma , 22 Şubat 2019
OnePlus 7 İle İlgili Sızdırılan Önemli Bİr Özellik Doğrulandı

OnePlus 7 İle İlgili Sızdırılan Önemli Bİr Özellik Doğrulandı

OnePlus 7 akıllı telefonu hakkında sır perdesi aralandı. Daha önce işlemci modeli ile ilgili sızıntılar paylaşılmıştı. Söz konusu sızıntıların doğru olduğu ortaya çıktı.

Kısa bir süre önce tanıtılan ve büyük bir ilgi ile karşılaşan OnePlus 6‘nın devam modeli OnePlus 6T’nin çıkıp çıkmayacağı henüz belli değil, fakat OnePlus 7 ile ilgili ortada bir gerçek var ki 5G teknolojisini kullanacak ilk telefonlardan biri olacak.

OnePlus CEO’su Pete Lau, şu anda Çin’de devam eden Mobile World Congress Shanghai (MWCS) 2018 teknoloji fuarında, PC Mag ile yapılan bir röportajda, OnePlus’ın 5G akıllı telefonu duyurmayı planladığı için ABD’li taşıyıcılarla çalıştığını açıkladı. OnePlus’un 5G akıllı telefonlarını piyasaya süren ilk şirketlerden biri olmasının muhtemel nedeni, Qualcomm ile olan iyi ilişkileri. Şu anda, ABD’deki tüm büyük taşıyıcılar 5G hizmetlerini başlatmaya neredeyse hazır.

5G bağlantısından ayrı olarak, OnePlus’un yeni telefonunda başka hangi özellikler mevcut olabilir? OnePlus, OPPO ve Vivo telefonlarının yenilikçi özelliklerinden bazılarını ödünç almasıyla tanındığından, 2019 OnePlus modelinde çentiksiz ekran ve ekran içi parmak izi okuyucusu gibi özelliklerle gelmesi olasıdır. Muhtemelen, Vivo NEX ve OPPO Find X gibi kamera yapısına da sahip olabilir . OnePlus 7, gelecek yıl tanıtılacak ve 7nm üretim sürecine sahip Snapdragon 855 işlemcisinden güç alacak. Bakalım OnePlus 7 akıllı telefonu pazarda yoğun bir ilgiyle karşılanacak mı?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*