Çarşamba , 17 Nisan 2019
OnePlus 6T Tanıtım Tarihi Değiştirildi

OnePlus 6T Tanıtım Tarihi Değiştirildi

OnePlus 6T akıllı telefonu ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Telefonun tanıtım tarihi değiştirildi.

OnePlus forumunda ertelemeye ilişkin samimi bir açıklama geldi. Şirket basın iletişimiyle ilgili görüşmelerden sonra öne çekme kararını aldıklarını belirtiyor. OnePlus’a göre göre aynı gün ve yaklaşık aynı saatte etkinlik gerçekleştirmek kendilerini Apple’ın gölgesinde bırakacaktır.

Şirket bu dürüst açıklamasında gerçekten çok haklı, çünkü OnePlus’ın kısa tarihinin en özel telefonu kuşkusuz OnePlus6T olacak. Bunun da yeni Apple ürünlerinin gölgesinde kalmalarını elbette istemeyeceklerdir.

OnePlus basın mensuplarına gönderdiği yeni davetiyelerde 6T için tanıtım tarihini 29 Ekim olarak değiştirdi. Mekan ise aynı kalacak. Telefon İngiltere ve Hindistan başta olmak üzere bazı özel pazarlarda tanıtılacak.

Şirket ayrıca tarihi değiştirilen etkinliğe katılamayacaklara bilet ücret iadesinin yapılacağını, bunun yanında uçuş ve otel rezervasyon gibi diğer masrafların karşılanacağını belirtti.

Yeni bir çentik, ekrana gömülü parmak izi tarayıcısı, çift arka kamera ve yeni bir arayüz deneyimi sunmaya hazırlanan telefon için takvimlerini değiştirmeyi unutmayın.

OnePlus markası için de bir parantez açmak gerekirse şirket son zamanlarda akıllı telefon kategorisinde önemli bir yol katetti.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*