Çarşamba , 23 Ocak 2019
OnePlus 5 Modeline Yönelik Şikayetler Büyüyor

OnePlus 5 Modeline Yönelik Şikayetler Büyüyor

OnePlus 5, piyasaya sürüldüğünde bildiğiniz gibi inanılmaz bir ilgiyle karşılanmıştı. Ancak OnePlus 5 satın alan pek çok kullanıcının telefonddan memnun olmadığı ortaya çıktı.

OnePlus 5 kullanıcıları tarafından ekranlar aralarında tabir-i caizse ağdalı geçişler yaşandığı şikayetleri OnePlus şirketine ulaşmaya başladı. İlk bakışta bu etkinin hissedilmediği ama internette gezinirken ya da Twitter gibi uygulamalarda aşağı yukarı kaydırma yaparken, bazı içeriklerin ekrandaki yerini daha geç aldığı belirtiliyor.

Sorun çözülebilecek mi?
XDA Developers’ın OnePlus’a bu sorunla ilgili olarak ulaştığı ve akıllı telefonun üreticisi şirketin problemin kaynağını araştırmaya başladıklarını belirttiği de açıklandı.

OnePlus 5’in böyle bir problemle neden karşılaştığı henüz resmiyet kazanmazken, problemin ne zaman ortadan kaldırılabileceği hakkında da ekstra bir bilgi verilmedi.

Tabii sorunun çözülüp çözülemeyeceği konusunda da netleşmiş bir durum yok. Çözülmemesi halinde kullanıcıların tepkileri ilerleyen süreçte çığ gibi büyüyecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*