Perşembe , 20 Haziran 2019
Nubia Z18S Modelinin Özellikleri Sızdırıldı

Nubia Z18S Modelinin Özellikleri Sızdırıldı

Nubia, akıllı telefon pazarında daha büyük bir pasta dilimine sahip olabilmek için yoğun bir çaba sarfediyor. Ünlü şirket şimdi de Z18S ile gündemde.

Kısa süre bazı sızıntılarda karşımıza çıkan telefon bu defa Çin belgelendirme kuruluşu TENAA tarafından onaylandı. Bu onay telefonun tasarım ve teknik özelliklerinin netlik kazandığı anlamına geliyor.

Bir süre önce ortaya çıkan görüntülerde Z18S’in çift ekranlı olacağı zaten onaylandı. TENAA bilgilerine göre telefondaki ana ekran 6.26 inç büyüklüğünde olacak. Full HD+ çözünürlüklü bu ekran LCD tabanlı olacak. Arka tarafta ise 5.1 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlüklü renkli bir OLED ekran kullanılacak. OLED tabanlı panelde ekran sürekli açık özelliğini göreceğiz.

NubiaZ18S’te sürpriz bir özellik daha göreceğiz. Yayınlanan görüntülere bakılırsa telefonun her iki yanında da parmak izi tarayıcısı göze çarpıyor. Arka tarafta 16 megapiksel + 20 megapiksel çözünürlüklü çift kameranın yer verildiği telefonda bellek birimi ise 6GB RAM / 8GB RAM ve 64GB / 128GB şeklinde olacak. İşlemci biriminde beklendiği gibi Snapdragon 845 yer alacak. Android 8.1 Oreo ve hızlı şarj destekli 3.800 mAh büyüklüğünde pil merakla beklediğimiz telefonda öne çıkan diğer özellikler olacak. Ürünün tanıtım tarihi henüz belli olmamakla birlikte kısa bir süre sonra açıklanması bekleniyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*