Pazartesi , 9 Aralık 2019
Note 7 ile ilgili yeni bilgiler…

Note 7 ile ilgili yeni bilgiler…

Merakla beklenen akıllı telefon Samsung Note 7 ile ilgili yepyeni bazı iddialar ortaya atılmış durumda !

Çift kamera konusunda en son gündeme gelen iddialarda, Galaxy Note 7 odak noktası olurken, Samsung’un yeni modelde çift kameralı bir model tercih edeceği ve artık Note serisinin çift kameralı bir şekilde kullanıcılar ile buluşacağı iddia edildi.

İddialar Çin’den!

Konuyla ilgili iddialar Çin’den yayılırken, Çin’deki bir firma tarafından hazırlanan Galaxy Note 7 raporunda, çift kamera olacağı da detaylı olarak belirtildi.

Üretim Samsung’tan

Raporda çift kameranın dışında bazı detaylar da yer alırken, özellikle çift kamera büyük bir ilgi gördü. Çift kamera için kullanıcıların lenslerin üretimine başlandığı belirtilirken, Samsung’un kendi üretim yerlerinde çift kamera için gerekli donanımları ürettiği ifade edildi. Bu doğrultuda Samsung’un Electro-Mechanics departmanında üretilen çift kamera lensleri yine Samsung tarafından üretilen kamera sensörleriyle birlikte kullanılacak ve çift kamera özelliği de telefonlara böylece eklenmiş olacak.

İki Farklı Modelle Gelecek

Galaxy Note 7’nin iki farklı versiyon ile satışa sunulması beklenirken, önceki serilerde olduğu gibi Galaxy Note 7 ve Galaxy Note 7 Edge olarak telefonların adlandırılması bekleniyor. Çift kameranın iki modelde de olması beklenmezken, sadece Galaxy Note 7 Edge modelinde çift kameranın olması bekleniyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*