Cuma , 17 Mayıs 2019
Nokia Telefonların Hepsine Güncelleme Gelecek!

Nokia Telefonların Hepsine Güncelleme Gelecek!

Dünyaca ünlü teknoloji şirketlerinden Nokia, kullanıcılarına büyük bir müjde verdi. Akıllı telefonlarının hepsine güncelleme geleceğini açıkladı.

HMD Global, son dönemlerde akıllı telefon piyasasında kendisinden fazlasıyla söz ettirmeyi başarıyor. Elbette bunda Nokia markası altında piyasaya sundukları telefonların kaliteli olmasının yanı sıra, kurdukları muhteşem müşteri ilişkilerinin de büyük katkısı var. Dur durak bilmeden çalışmalarına tüm hızıyla devam eden şirket, anlaşılan çalışmalarını kolay kolay duraksatacak gibi gözükmüyor.

Geçtiğimiz dönemlerde HMD Global, Nokia için büyük bir yatırım yaptı. Windows Phone’dan bir türlü vazgeçmemesiyle çöküşe doğru giden firmayı tekrardan şaha kaldıran HMD Global, güncellemeler konusundaki sözlerini yerine getirmesiyle de bilinen bir şirket.

Gerçekleştirilen #ChargedUp etkinliği sırasında konuşan HMD Global yetkilileri, bir kez daha bu konudaki sözlerini yineledi. HMD Global tarafından şu an piyasada olan bütün modellerine Android P. güncellemesinin geleceğini söylediler. Android Oreo güncellemesini telefonlarına hiç bekletmeden getiren HMD, Google’ın resmi olarak yayınlamasının hemen ardından Android P. için de politikasını sürdürecek gibi duruyor. Nokia bu politikaları sayesinde kullanıcılar tarafından önemli bir destek görüyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*