Salı , 17 Eylül 2019
Moving Out Hakkında Heyecanlandıran Duyuru!

Moving Out Hakkında Heyecanlandıran Duyuru!

Moving Out oyununun 2020 yılı içerisinde çıkış yapacağı ortaya çıktı. İşte ayrıntılar…

PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformu için duyurulan Moving Out Steam’de sergilenmeye başlandı. 2020 model oyun olarak önümüzdeki yıl lansmana çıkması beklenen yapım tüm platformlarda aynı içerikler ile oynanacak. SMG Studio tarafından geliştirilmeye başlanan ve yine tüm platformlarda SMG Studio imzası ile yayınlanacak olan yapım rengarenk içerikleri ile oyunculara eğlenceli bir oynanış atmosferi sunacak.

Aksiyon ve simülasyon oyunu olarak duyurulan Moving Out tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilecek. Taşınma ustası olarak rol alacağımız yapımda bulmaca ve fizik tabanlı bir taşınma simülasyonu bizleri bekliyor olacak.

Oyun içerisinde ev eşyaları taşıyarak para kazanmaya çalışacağız. Eğitim modunun da yer aldığı yapımda dileyen oyuncular ortak mod eşliğinde birden fazla arkadaşını da eşya taşımaya ortak edebilecek, eğlenceli vakit geçirebilecekler. Yapımda ofis ve ev eşyaları taşıyarak birbirinden farklı bulmacaları da çözmeye çalışacağız. Oyuncular eşyaların nasıl taşınacağına kendileri karar verecek, kuralsız bir oyun deneyimi yaşayacaklar.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 or later
İşlemci: 2 GHz Processor
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 1.5gb video card required to play. nVidia 320M, Radeon HD 2400, Intel HD 3000 or better
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Sistem gereksinimlerinin de son derece uygun olduğunu söylemek mümkün.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*