Çarşamba , 14 Ağustos 2019
Mordhau İçin Çıkan Güncelleme İşlerin Sarpa Sarmasına Neden Oldu!

Mordhau İçin Çıkan Güncelleme İşlerin Sarpa Sarmasına Neden Oldu!

Oyunların için çıkan güncellemeler genellikle iyileştirmelerde bulunur ancak Mordhau oyunu için aynı şeyi söylemek mümkün değil.

2019’un battle royale moduna sahip olan oyunları arasında yer alan ve oyuncular tarafından ilgiyle karşılanan Mordhau, Steam’de ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirildi. 29 Nisan’da yayınlanan yapım, ilk haftasında yarım milyon kopya satışı gerçekleştirerek geliştiricisinin yüzünü güldürmeyi başarmıştı. Bugün gelen bilgiler ile oyun bu sabah aldığı güncelleme sonrasında bazı performans sorunları ile karşılaşmış.

Bu sabah Steam topluluk sayfası üzerinden duyurulan 4’ncü yama ile birlikte oyun içerisinde bir dizi iyileştirme ve hata giderilme notları eklenmişti. Oyuncular 4’ncü yamayı indirip oyuna giriş yaptıklarında çeşitli performans sorunları ile karşılaşmışlar. Güncelleme ile ağ eşleştirme geliştirmeleri yapılırken görseller üzerinde de çeşitli hatalar giderilmişti. Güncelleme hataları giderirken aynı zamanda performans sorunlarına da yol açmış.

Belirtilen performans sorununu fark eden geliştirici ekip, Steam topluluk sayfası üzerinden yaptığı açıklama da oyunda meydana gelen performans sorununu bildiklerini ve kısa sürede bu sorunu da çözeceklerini belirtmişler. Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*