Salı , 5 Kasım 2019
Microsoft Surface Ürünü Oldukça İddialı Geliyor

Microsoft Surface Ürünü Oldukça İddialı Geliyor

Microsoft Surface, dizüstü bilgisayar sektöründe çok önemli bir noktaya yükselebilir. Cihaz, son derece yüksek bir potansiyele sahip.

Microsoft her ne kadar sektöre geç adım atsa da, dizüstü bilgisayar tarihinin geleceğini kökten değiştirebilecek cihazlar üstünde çalışmaya devam ediyor. Onlardan en yenisi ise Microsoft Surface.
Microsoft’un “Surface Laptop” olarak adlandırılan yeni Surface modeli, resmi tanıtımının sadece bir gün öncesinde internete sızdırıldı. Sızıntı sayesinde cihazın donanım ekran boyutu, Windows sürümü ve pek çok detay ortaya döküldü.

Microsoft Surface 13,5 inçlik ekrana sahip açılır-kapaklı bir cihaz olacak, ayrıca standart bir dizüstü bilgisayardan farklı yeteneklere sahip. Söz konusu dizüstü bilgisayalar, Windows 10 sürümü Windows 10 S ile birlikte paketlenecek ve platin, bordo, kobalt mavisi ve grafit altın renk seçenekleriyle tüketicinin beğenisine sunulacak.

Sızan verilere bakarsak dizüstü bilgisayar, 3 veya 4 girişe sahip olacak. Bir adet USB portu, bir adet DisplayPort ve kulaklık girişinin yeni Surface’i desteklemesine kesin gözle bakılıyor. Cihazda bir adet SD kart yuvası bulunması da hiç sürpriz olmayacak.

Surface, Windows 10 S ile yüklense dahi kullanıcılar eğer isterlerse Windows 10 Pro sürümüne geçiş sağlayabilecekler. Şimdilik elimize ulaşan detaylar bu kadar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*